Помощь на защите диплома
 

Телефон: +7 (499) 350-29-36  

Почта: 3502936@mail.ru

16 | 12 | 2018
Дипломные доклады и презентации
Для дипломных работ
Для курсовых работ
Списки литературы
Подготовка дипломных (методические указания)
Подготовка курсовых (методичекие указания)
Полезная информация

Відгук на дипломну роботу з лісівництву

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.25 (2 Голоса)

Відгук на дипломну роботу з лісівництву

На випускову роботу студентки Бурмістрової Мальвіни Анатоліївни, на тему: «Вивчення досвіду проведення рубок догляду в соснових насадженнях Білогорського лісництва ДП «Білгорське ЛГ».

Мальвіна Анатоліївна вивчила досвід проведення рубок догляду в соснових насадженнях Білогорського лісництва ДП «Білгорське ЛГ». Робота виконана за загальноприйнятими у лісівничій науці і практиці методиками та з врахуванням чинних нормативно-правових актів. В роботі наведена характеристика природно-історичних та економічних умов району і підприємства. Описані біологічні особливості сосни. Передбачені заходи з оптимізації рубок догляду в соснових насадженнях.

За формою і змістом випускова робота відповідає чинним вимогам, є самостійним дослідженням, у котрому студентка показала: знання засад спеціальності; знання щодо конкретного предмету свого дослідження; вміння одержувати інформацію за допомогою сучасних наукових методів (спостереження, експеримент, статистичний аналіз матеріалів і т. ін.); вміння осмислювати одержану інформацію і подавати її в прийнятній для даної галузі науки формі; загальнобіологічну ерудицію та вміння логічно мислити; вміння працювати з науковою літературою; знайомство з нормативами та правилами оформлення рукописів, що прийняті в науково-технічній літературі.

На загал випускова робота на тему «Вивчення досвіду проведення рубок догляду в соснових насадженнях Білогорського лісництва ДП «Білгорське ЛГ» заслуговує позитивної оцінки а її автор Мальвіна Анатоліївна Бурмістрова – присвоєння освітньо-кваліфікаційного ступеня бакалавр.

Науковий керівник, доцент, к. с.-г. н. І. В. Делеган

Відгук на дипломну роботу з лісівництву - 4.0 out of 5 based on 2 votes