Помощь на защите диплома
 

Телефон: +7 (499) 350-29-36  

Почта: 3502936@mail.ru

16 | 12 | 2018
Дипломные доклады и презентации
Для дипломных работ
Для курсовых работ
Списки литературы
Подготовка дипломных (методические указания)
Подготовка курсовых (методичекие указания)
Полезная информация

Відгук на дипломну роботу. Зразки.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.64 (14 Голоса)

Відгук

На випускову дипломну роботу студента Безпалько Віктора Івановича, на тему «Оцінка санітарного стану та продуктивності горіхоплідних насаджень Макензіївського лісництва ДП «Севастопольського дослідного лісомисливського господарства».

Віктор Іванович дослідив особливості поширення і санітарного стану насаджень горіхоплідних порід – мигдалю, горіха волоського і ліщини в умовах Макензіївського лісництва ДП «Севастопольського дослідного лісомисливського господарства». Робота виконана за загальноприйнятими у лісівничій науці і практиці методиками та чинних нормативно-правових актів. В роботі наведена характеристика природно-історичних та економічних умов району та підприємства. Описані біологічні особливості горіхоплідних деревних порід. Зроблена оцінка санітарного стану та продуктивності горіхоплідних насаджень.

За формою і змістом випускова робота бакалавра відповідає чинним вимогам, є самостійним дослідженням, у котрому студент показав: знання засад спеціальності; знання щодо конкретного предмету свого дослідження; вміння одержувати інформацію за допомогою сучасних наукових методів (спостереження, експеримент, статистичний аналіз матеріалів і т. ін.); вміння осмислювати одержану інформацію і подавати її в прийнятній для даної галузі науки формі.

На загал випускова робота на тему «Оцінка санітарного стану та продуктивності горіхоплідних насаджень Макензіївського лісництва ДП «Севастопольського дослідного лісомисливського господарства» заслуговує позитивної оцінки а її автор Віктор Іванович Безпалько – присвоєння освітньо-кваліфікаційного ступеня бакалавр.

Науковий керівник, доцент.

Відгук на дипломну роботу. Зразки. - 4.6 out of 5 based on 14 votes