Помощь на защите диплома
 

Телефон: +7 (499) 350-29-36  

Почта: 3502936@mail.ru

16 | 12 | 2018
Дипломные доклады и презентации
Для дипломных работ
Для курсовых работ
Списки литературы
Подготовка дипломных (методические указания)
Подготовка курсовых (методичекие указания)
Полезная информация

Відгук на дипломний проект "Проект заходів з рекреаційного використання лісових насаджень"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.25 (2 Голоса)

Відгук

На дипломний проект студента за темою «Проект заходів з рекреаційного використання лісових насаджень Прияйлинського лісництва ДП «Білогірське ЛГ»

Дипломний проект присвячений актуальній проблемі – рекреаційному використанню лісів.

Студентом-дипломником опрацьована література за темою. Запропонована система заходів з покращення рекреаційного використання лісів уздовж пізнавальної стежки на території Прияйлинського лісництва, передбачені заходи з охорони праці.

За формою і змістом дипломний проект відповідає чинним вимогам, є самостійною роботою, у якій студент показав знання засад спеціальності, вміння працювати з науковою літературою, загальну грамотність та мовну культуру, знайомство з нормативами та правилами оформлення рукописів, що прийняті в науково-технічній літературі.

На загал дипломний проект на тему «Проект заходів з рекреаційного використання лісових насаджень Прияйлинського лісництва ДП «Білогірське ЛГ» заслуговує позитивної оцінки, а її автор – присвоєння кваліфікації спеціаліст лісового господарства.

Науковий керівник проекту

к. с.-г. н., доцент кафедри

Лісівництва і лісових культур

06.07.2010

Відгук на дипломний проект "Проект заходів з рекреаційного використання лісових насаджень" - 4.0 out of 5 based on 2 votes