Помощь на защите диплома
 

Телефон: +7 (499) 350-29-36  

Почта: 3502936@mail.ru

16 | 12 | 2018
Дипломные доклады и презентации
Для дипломных работ
Для курсовых работ
Списки литературы
Подготовка дипломных (методические указания)
Подготовка курсовых (методичекие указания)
Полезная информация

Відгук на випускну роботу бакалавра "Лісотипологічні особливості рубок догляду в соснових насадженнях"

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.25 (2 Голоса)

Відгук

На випускну роботу бакалавра студентки на тему «Лісотипологічні особливості рубок догляду в соснових насадженнях ДП «Вознесенське лісове господарство»

Студенткою-випускницею опрацьована література за темою, вивчені природно-історичні умови району розміщення підприємства, біологічні особливості сосни звичайної і сосни кримської, зроблений аналіз лісівничо-таксаційних і лісотипологічних особливостей соснових насаджень державного підприємства «Вознесенське лісове господарство». На основі аналізу таксаційних матеріалів і проведених рекогносцировочних обстежень соснових насаджень підібрані ділянки і в них закладені пробні площі для вивчення особливостей рубок догляду.

Автором визначені організаційно-технічні показники рубок догляду в соснових насадженнях різних типів лісу; зроблене економічне обґрунтування рубок догляду, передбачені заходи з охорони праці.

На загал кваліфікаційна робота бакалавра на тему «Лісотипологічні особливості рубок догляду в соснових насадженнях ДП «Вознесенське лісове господарство» заслуговує оцінку Відмінно, а її автор – присвоєння кваліфікації бакалавр лісового господарства

Основні положення випускної роботи рекомендуються до впровадження у виробництво в умовах ДП «Вознесенське лісове господарство».

Керівник дипломного

Проектування к. с.-г. н.,

Доцент кафедри лісівництва

І лісових культур

29.06.2010

Відгук на випускну роботу бакалавра "Лісотипологічні особливості рубок догляду в соснових насадженнях" - 4.0 out of 5 based on 2 votes