Помощь на защите диплома
 

Телефон: +7 (499) 350-29-36  

Почта: 3502936@mail.ru

13 | 12 | 2018
Дипломные доклады и презентации
Для дипломных работ
Для курсовых работ
Списки литературы
Подготовка дипломных (методические указания)
Подготовка курсовых (методичекие указания)
Полезная информация

Рецензия к диплому пример

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

Рецензія

На дипломний проект студентки Возженнікової Дар’ї Володимирівни за темою «Проект організації кормової бази мисливської фауни в ДП «Роздольненське ЛМГ» лісокультурними методами»

Студенткою опрацьована література за темою, вивчені природно-історичні умови району розміщення підприємства, біологічні особливості основних видів мисливських тварин – зайця сірого, фазана і куріпки сірої. Розроблені заходи з покращення кормових і захисних властивостей мисливських угідь лісокультурними методами. Зроблене економічне обґрунтування проектних пропозицій, передбачені заходи з охорони праці.

За формою і змістом дипломний проект Дар’ї Володимирівни Возженнікової відповідає чинним вимогам, є самостійним науковим дослідженням, у котрому студент показав знання засад спеціальності, вміння працювати з науковою літературою, загальну грамотність та мовну культуру, знайомство з нормативами та правилами оформлення рукописів, що прийняті в науково-технічній літературі.

 

 

Зауваження і побажання: Тему проекту було би краще формулювати дещо по іншому, до прикладу, «…Проект покращення кормової бази….».. Варто було більше уваги приділити асортименту чагарникових видів.

На загал дипломний проект на тему «Проект організації кормової бази мисливської фауни в ДП «Роздольненське ЛМГ» лісокультурними методами» заслуговує оцінку Відмінно, а її автор Возженнікова Дар’я Володимирівна – присвоєння кваліфікації спеціаліст лісового господарства.

Основні положення дипломного проекту рекомендуються до впровадження у виробництво в умовах державного підприємства «Роздольненське ЛМГ».

Рецензент

Рецензия к диплому пример - 5.0 out of 5 based on 1 vote